fabrika-karbomit
KARBOMİT


KARBOMİT


Önceki yıllarda üretici olarak Polietilen su deposu sektöründe ve pazarlama faaliyeti olarak da Çatı sektöründe ‘’Polde A.Ş’’ olarak hizmet veren firmamız. 2020 yılında aldığı bir karar ile Çatı sektöründe de ‘’Karbomit Polimer A.Ş’’ olarak üretime başlamıştır. Yaklaşık 5000 m2’lik tesisinde 2 yeni makine ile aylık 300 ton kapasite ile üretime devam etmektedir. Firmamız kısa zaman içerisinde üretiminin %50 sini ihraç eder hale gelmiştir. Bunun neticesinde firmamız şimdiden yeni makine yatırımları yaparak, önümüzdeki aylarda üretim kapasitesini 2 katına çıkaracaktır.

 

Firmamızın öncelikleri arasında kaliteli ve yenilikçi ürünler ile sektöründe hayatı kolaylaştıran lider çözüm ortağı olmaktır.

 

  • KARBOMİTVİZYONUMUZ

    Mevcut ürün gamını yeni teknolojiler ile üretilmiş kaliteli ürünlerle genişletip, çağdaş hizmet anlayışı ile, sektöründe lider firma olmaktır.
  • KARBOMİTMİSYONUMUZ

    Şirketimizin misyonu yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile ürünlerinin kalitesini günümüzün beklentileri doğrultusunda, standart hale getirip pazar içindeki etkinliğini devam ettirmektir.

25+

YILI AŞKIN TECRÜBE

100%

KALİTELİ ÜRÜN

100+

MUTLU MÜŞTERİ

100+

OLUMLU GERİ DÖNÜŞ